Naše úspěchy

Absolventi Ateliéru Studánka přijatí na vysoké školy a univerzity s uměleckým zaměřením:

Jméno Obory/Projekty, webové stránky absolventů
Marek Franz Knižní grafika, Ostravská univerzita v Ostravě, Dvořákova 7, 702 00, Ostrava
Barbora Křížová Fakulta strojního inženýrství, průmyslový design, VUT v Brně, Technická 2, 616 69, Brno
Bara-art.com, Bára Křížová na Pininterest
Michaela Casková Knižní grafika, Ostravská univerzita v Ostravě, Dvořákova 7, 702 00, Ostrava
Pedagogické minimum, PF Univerzita Palackého, Křížkovského 8, 771 47, Olomouc
Naposedu.cz
Hynek Koudelka Ateliér produktového designu, FaVU VUT v Brně, Rybářská 125/13, Brno
Ondřej Pleva Fakulta strojního inženýrství, VUT v Brně, Technická 2, 616 69, Brno
Blanka Trávníčková Knižní grafika, Ostravská univerzita v Ostravě, Dvořákova 7, 702 00, Ostrava
Anna Havelková Dějiny umění, FFUniverzita Palackého v Olomouci, Křížkovského 10, 771 80, Olomouc
Zdeněk Kvasnica Ateliér grafika, Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Náměstí Jana Palacha 80, 116 93 Praha 1
Vendula Koreňová Dějiny umění, FF Masarykova univerzita, Arna Nováka 1,602 00, Brno
Jakub Krakovský Ateliér produktového designu, FaVU VUT v Brně, Rybářská 125/13, 603 00, Brno
Lenka Burdová Pražská akademie výtvarných umění, U Akademie 4, 170 22, Praha
Martina Habaníková Ateliér sklo, Univerzita Jana E. Purkyně, Moskevská 54, 400 96, Ústí nad Labem
Jan Pavlíček Ateliér sklo, Univerzita Jana E. Purkyně, Moskevská 54, 400 96, Ústí nad Labem
Petr Kalivoda Ateliér architektury, FA VUT v Brně, Poříčí 273/5, 639 00, Brno
Michal Hyl Ateliér architektury, FA VUT v Brně, Poříčí 273/5, 639 00, Brno
Radim Koros Ateliér architektury, FA VUT v Brně, Poříčí 273/5, 639 00, Brno

Absolventi Ateliéru Studánka přijatí na střední školy s uměleckým zaměřením:

Jméno Obory/Projekty, webové stránky absolventů
Eliška Zimová Kamenosochařství, Střední průmyslová škola, Všehrdova 267, 686 01, Uherské Hradiště
Kamila Pavlíčková Umělecké odlévání, SPŠ a VOŠT Sokolská, Sokolská 1, 602 00, Brno

kresba_studenti